Afdrukken

Competitie teams 2018

Geschreven door Webmaster op .

KNLTB Competitieteams 2018

Teams Voorjaarscompetitie:

Dinsdag Morgen Dames 17+ 1e klasse T.V. Beekbergen 1

A. de Zeeuw (Captain)

R. Boeve

N. Bosman

E. Goossens

W. Hars-Wink

K. van der Linden

J. Weijenberg

J. Wilbrink

Dinsdag Morgen Dames dubbel 17+ Hoofdklasse T.V. Beekbergen 1

M.P.W. Bredero (captain)

A. Westenbrink

E. Stroomer

D. Ribbink

Dinsdag Morgen Dames dubbel 17+ 1e klasse T.V. Beekbergen 2

A. de Zeeuw (Captain)

R. Boeve

N. Bosman

E. Goossens

W. Hars-Wink

K. van der Linden

J. Weijenberg

J. Wilbrink

Dinsdag Morgen Dames dubbel 17+ 2e klasse T.V. Beekbergen 3

F. Janson (captain)

G. Zandbergen

C. Woudenberg

G. Ooms

I. Meijerink

J. van Leeningen-Brinkman

Donderdag Morgen Dames dubbel 17+ 2e klasse T.V. Beekbergen 1

R. Bredero (Captain)

A. Westenbrink

F. Janson

M. van den Enk-Albers

H. Melaard-Palm

D. Ribbink

Vrijdag Avond Dames dubbel 17+ 4e klasse T.V. Beekbergen 1

B. Bouwmeester (captain)

C. Bloemendaal-Wilbrink

D. Vrijs – Meuleman

D. Kablau

L. Schotpoort-van Hunen

P. Gola

W. Plante

Vrijdag Avond Dames dubbel 17+ 4e klasse T.V. Beek.

Y. Reitsma 

R. Haouti - Zegers

L. Mendel

J. Verschoor

M. Bergsma

M. van Geel - Wilbrink

V. van Laar

J. van Luttikhuizen

M. Berends-Bos

Vrijdag Avond Dames dubbel 35+ 2e klasse T.V. Beekbergen 1

M. Hesen (captain)

A. de Ru

N. Bosman

M. Geene-Hoedemaeker

M. van der Linden

A. Wilbrink

J. Weijenberg

W. Hars-Wink (res)

Vrijdag Avond Dames dubbel 35+ 4e klasse T.V. Beekbergen 2

R. Wilbrink (captain)

N. Derks

J. Tijhof

P. Reinders

A. van den Beld-van Veelen

M. Konink-Neuteboom

Vrijdag Morgen Heren dubbel 50+ 2e klasse T.V. Beekbergen 1

W. Zandbergen (captain)

E. Schotpoort

R. Legerstee

H. Jansen

Vrijdag Morgen Heren dubbel 50+ 2e klasse T.V. Beekbergen 2

A. Biersteker (captain)

B. Schadron

H. Reurich

F. Annokkee

B. Reuvers

M. Wilbrink

G. de Groot

Zaterdag Hele dag Heren 17+ 1e klasse T.V. Beekbergen 1

R. Schreurs (captain)

M. van Teefelen

S. Ririhena

F. Lampenscherf

Zaterdag Hele dag Heren 17+ 2e klasse T.V. Beekbergen 2

J. Vrijs (captain)

M. Vrijs

T. Bouwmeester

E. de Groot

J.E. Hars

N. Schut

Zaterdag Hele dag Heren 17+ 5e klasse T.V. Beekbergen 3

G. Berends (captain)

E.C. Bloemendaal

G.G. Vink

R. Ordelman

L. Haouti

F. de Ru

A. Reitsma

W. Bouhof

Zaterdag Hele dag Heren 35+ 3e klasse T.V. Beekbergen 1

M. Wilbrink (captain)

H. Garagoski

E. Nijkamp

M. de Groot

R. Roukema

J. Buurman

N. Pisters

A. van Gelder

Teams Zomeravondcompetitie:

Woensdagavond Heren 17+ 3e klasse T.V. Beekbergen 1

R. Ordelman (captain)

G. Vergeer

R. Bijsterbosch

J. Luth

J. Denekamp

F. de Ru

Woensdagavond Heren 17+ 4e klasse T.V. Beekbergen 2

G. Janson (captain)

F. Klein Koerkamp

W. Zandbergen

A. Diks

 

P. Wilbrink

Sponsoren

:

Boekhandel Beekbergen

Boeken nieuw en 2e hands

Dorpstraat 84 7361 AX Beekbergen 055 5060270 www.mooiboek.nu

Fa. Veldwijk

Sportprijzen Relatiegeschenken

H.W.Iordensweg 30 7391 KB Twello 0571 271836 www.veldwijktwello.nl

De Heksenketel

Cafe Biljart Catering Party Service

Dorpstraat 64 7361 AW Beekbergen 055 5063737

Lin Wah

Chinees Restaurant

Dorpstraat 44, 7361 AW Beekbergen

Bos Vlaggen

Specialist in vlaggen en vlaggenmasten

Nagelpoelweg 90 7333 NZ Apeldoorn 055 5063392 www.bosvlaggen.nl

A.Tromp B.V.

Installatiebedrijf

Kerkweg 1 7361 BD Beekbergen 055 5061583 www.atromp.nl

Uw Primera "De Damper"

Jacco en Jolanda Essenstam

Dorpstraat 54 Beekbergen 055 5061210 www.primera.nl

Ewout de Groot Schilderwerken

Beekbergen; tel. 06-26742265

Notaris Feithpad 31 Beekbergen

Wilbrink Financiele Diensten bv

Uw privé adres voor financiële zaken

Dorpstraat 47 Beekbergen 055 5064818 www.wilfin.nl

Van Tongeren Bouw bv

Dorpstraat 4 7361 AV Beekbergen 055 5061387 www.vantongerenbouw.nl

Wilbrink Makelaardij og

Ver- en Aankoop van úw woning !

Dorpstraat 47, 7361 AR Beekbergen (055) 5061397 Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Van Mourik

Grondverzet en cultuurtechniek

Lage Haar 40 7364 AR Lieren 055-5061473 06-53671334

't Keteltje

úw topSlijter

Dorpstraat 56 7361 AW Beekbergen (055) 5061031 Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Bakkerij Van der Wal Jolink

De smaakmakers van de Veluwe

Dorpstraat 48 7361 AW Beekbergen 055 5060951 www.waljolink.nl

AH Westerik

Beekbergen

Dorpstraat 23, 7361 AP Beekbergen, Telef. 055 5061572 Ma t/m Zat 08.00-20.00 uur

ASSIES BP Express

Hoge kortingen

Dorpstraat 193 7361 AT Beekbergen Tel 055 5061945

De Lierderhoeve

Restaurant Eeterij

Spoekweg 49 7361 TM Beekbergen 055 5061458 www.lierderhoeve.nl

Camping Berkenrode

De Kleine gezellige familiecamping

Arnhemseweg 621 7361 TP Beekbergen 055 5061323 www.berkenrode.nl

DONDERWINKEL

Uw totaal-installateur

Dorpstraat 116 7361 AZ Beekbergen 055 5062710 www.installatiebedrijfdonderwinkel.nl

Garage NEUTEBOOM

Garage- Takel- & Bergingsbedrijf

Dorpstraat 43 Beekbergen 055 5061710 www.garageneuteboom.nl

Blom Schoenen

Sport en Lederwaren

Dorpstraat 70 7361 AW Beekbergen 055 5061378 www.blomschoenen.nl

Intersport Jonker

TENNIS STARTS AT INTERSPORT

Hoflaan 4 - 10 Apeldoorn www.intersportjonker.nl

Arcade Antiek & Interieur

Dorpstraat 1 Beekbergen

Reigersweg 42 Apeldoorn

Luth Rijwielen

Beekbergen

Dorpstraat 16 Beekbergen tel. 055 5062235

H. van de Kamp

Elektrotechniek

Lierderstraat 10 7364 BK Lieren 055 5061744 www.hvdk.nl

Jochems Zonwering

Atalanta 49 7361 EW Beekbergen 055 5063558 Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Restaurant Het Ei van Columbus

Stoppelbergweg 63 7361 TE Beekbergen Telefoon 055-5061498 Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Blankhart & Bronkhorst

Netwerknotarissen

Wolterbeeklaan 3 7361 ZD Beekbergen 055 506333 Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.